v.v. Terschuurse Boys v.v. Terschuurse Boys v.v. Terschuurse Boys v.v. Terschuurse Boys
v.v. Terschuurse Boys

Contact

Correspondentie adres

Adres : Veenslagenweg 31
Postcode en plaats : 3871 NA HOEVELAKEN
Telefoonnummer : 06-27387680
E-mail : secretaris@terschuurseboys.nl

 

Accommodatie

Adres : Van de Bleekstraat 24
Postcode en plaats : 3784 WZ TERSCHUUR
Telefoonnummer : (0342) 46 17 23
E-mail : secretaris@terschuurseboys.nl
E-mail kantine : kantine@terschuurseboys.nl

 

Overige contactgegevens

Wedstrijdsecretaris
senioren
: Gerrit Kraay (wedstrijdsecretaris@terschuurseboys.nll)
06-42781820
Wedstrijdsecretaris
jeugd en dames
: Wendy van de Veen (m.vandeveen@live.nl)
06-49242531
Voorzitter jeugd : Marcel van de Pol (marcel.pol@planet.nl)
06-29514752
Voorzitter club : Peter Druijff (p.druyff01@chello.nl)
06-23659667
Secretaris : Rob Porte (secretaris@terschuurseboys.nl)
06-27387680
Penningmeester : Vincent Druyff (penningmeester@terschuurseboys.nl)
06-50642528
Penningmeester jeugd : Henrie van Beek (jc@terschuurseboys.nl)
06-42442864
Ledenadministratie : Linda Walet (linda@terschuurseboys.nl)
06-24630602
Redactie Ballade : Redactie Ballade (ballade@terschuurseboys.nl)

 

Route


Grotere kaart weergeven

 
HOSTING
Hosting realisatie door Zeptor
WEBDESIGN & REALISATIE
Webdesign en technische realisatie door GPC Systems