v.v. Terschuurse Boys v.v. Terschuurse Boys v.v. Terschuurse Boys v.v. Terschuurse Boys
v.v. Terschuurse Boys

Contact

Correspondentie adres

Adres : Veenslagenweg 31
Postcode en plaats : 3871 NA HOEVELAKEN
Telefoonnummer : 06-27387680
E-mail : secretaris@terschuurseboys.nl

 

Accommodatie

Adres : Van de Bleekstraat 24
Postcode en plaats : 3784 WZ TERSCHUUR
Telefoonnummer : (0342) 46 17 23
E-mail : secretaris@terschuurseboys.nl
E-mail kantine : kantine@terschuurseboys.nl

 

Overige contactgegevens

Wedstrijdsecretaris
jeugd, senioren en dames

:

Wendy van de Veen (wedstrijdsecretaris@terschuurseboys.nl)
06-49242531

Voorzitter jeugd : Marcel van de Pol (marcel.pol@planet.nl)
06-29514752
Interim voorzitter club : Gert van Essen (gertvandeblaar@gmail.com)
06-54762141
Secretaris : Rob Porte (secretaris@terschuurseboys.nl)
06-27387680
Penningmeester : Vincent Druyff (penningmeester@terschuurseboys.nl)
06-50642528
Penningmeester jeugd : Henrie van Beek (jc@terschuurseboys.nl)
06-42442864
Ledenadministratie : Linda Walet (linda@terschuurseboys.nl)
06-24630602
Redactie Ballade : Redactie Ballade (ballade@terschuurseboys.nl)

 

Route


Grotere kaart weergeven

 
HOSTING
Hosting realisatie door Zeptor
WEBDESIGN & REALISATIE
Webdesign en technische realisatie door GPC Systems