Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.
De voetbalvereniging Terschuurse Boys is opgericht op 23 mei 1960 en speelt haar wedstrijden op Sportpark Overbeek. Dit sportpark ligt in de kern van Terschuur en wordt gedeeld met korfbalvereniging Revival. Terschuurse Boys speelt haar wedstrijden in een rood shirt, een zwarte broek en rode sokken met een zwarte band.
Sinds 2009 hebben we naast de 2 ‘gewone’ wedstrijdvelden (veld 1 en veld 2) ook de beschikking over een kunstgrasveld (veld 3). Hier wordt veel op getraind en gespeeld. Bij afwezigheid van korfbalvereniging Revival maken we ook gebruik van hun kunstgrasveld (veld 4) Dit veld heeft de grootte van een half voetbalveld. Veld 5 is bij ons een natuurgras oefenhoek.De kantine is het hart van de club en ligt letterlijk tussen de velden in. Het ‘groene’ terras nodigt al snel uit om bij het eerste zonnetje buiten te gaan zitten. Links van de entree van de kantine een heuse rookruimte. De kleinste bezoekers kunnen hun hart ophalen in het speeltuintje.
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.