Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Sponsors

Contact

Correspondentie:
Van de Bleekstraat 24
3784 WZ Terschuur 
t.a.v. Secretaris Terschuurse Boys
06-27117808
secretaris@terschuurseboys.nl

 
Accommodatie:
Van de Bleekstraat 24
3784 WZ Terschuur
(0342) 46 17 23
KvK 40119813
kantine@terschuurseboys.nl

Wedstrijdsecretaris jeugd, senioren en dames:
Wendy van de Veen
06-49242531
m.vandeveen@live.nl

Voorzitter:
Gert van Essen
06-54762141
gertvandeblaar@gmail.com

Voorzitter jeugd:
Marcel van de Pol
06-29514752
marcel.pol@planet.nl

Secretaris:
Tom van Valkenhoef
06-27117808
secretaris@terschuurseboys.nl

Penningmeester:
Rik van Ziel
penningmeester@terschuurseboys.nl

Penningmeester Sportclub Terschuur:
Vincent Druijff
06-50642528
sportclub@terschuurseboys.nl

Penningmeester jeugd:
George van Beek
06-47025929
jc@terschuurseboys.nl

Ledenadministratie:
Linda Walet
06-24630602
linda@terschuurseboys.nl

Redactie Ballade:
ballade@terschuurseboys.nl



Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!